Служители за производство – сглобяване на оборудване за напитки

Повече информация

Описание на позицията

Агенция „EURORA CONSULT“ LTD набира служители за производство – ръчно сглобяване на оборудване за напитки, в град Бърно, Чехия. Работата е подходяща за мъже, жени и семейни двойки. Работи се на две смени: сутрешна – от 06.00 до 14.00 и следобедна – от 14.00 до 22.00 ч.

Дейности:
  • Сглобяване
  • Работа с дребни части
  • Работа на компютър – въвеждане на данни
  • Работа със смартфон, писане на латиница
Компанията осигурява:
  • Заплащане: 22 000 кр./месец – основна заплата
  • Осигурена безплатна квартира с включени консумативи
  • Възможност за извънреден труд
  • Бонус за работа в събота и неделя – 500 кр./смяна
  • Бонусна система – от 2000 кр./месец
  • Възможност за ежеседмичен аванс
  • Възможност за хранене – 34 кр. за ястие
  • Целогодишна заетост
  • Платен годишен отпуск 25 дни
  • Постоянен трудов договор по чешко законодателство
Изисквания:
  • Чисто съдебно минало
  • Физически здрави
  • Сръчност
  • Добро зрение
КАНДИДАТСТВАЙТЕ
Споделете тази обява
Информация за компанията
  • Общо обяви 4 Обяви
  • Местоположение
  • Адрес Prague
Свържете се с нас

КОНТАКТИ

  • Адрес: гр. София, ул. Любляна 34
  • Тел: +359 876 501 901
  • И-мейл адрес: office@jobcenter.bg
  • Работно време: Понеделник – Петък: 8: 00ч. – 17: 00ч.

Последвайте ни:

ТЪРСЕНЕ НА РЕГИСТРИРАНИ КАНДИДАТИ