СЛУЖИТЕЛИ В ПРОИЗВОДСТВО ЗА ГР. СОФИЯ С ОСИГУРЕНА КВАРТИРА

Основна информация

  • Вид работодател Агенция за подбор на персонал
  • Адрес Дружба
  • Заплащане 1500
  • Валута BGN
  • Вид на заетост Постоянна работа
  • Работно ниво Служители/Работници

Стартираме набирането на служители в производство на метални компоненти: мъже, жени може и семейни двойки за работа в производствен цех за метли за град София.

За кандидати извън София предлагаме настаняване в напълно оборудвани квартири, както и служебен транспорт до работното място.

Отговорности:

  • Работа на производствени машини
  • Етикетиране на продукти
  • Окачествяване и опаковане на готовата продукция

Изисквания:

  • Завършено средно образование
  • Опит в производствено предпиятие
  • Мотивация за работа в международна среда

Какво ще ви предложим:

  • Работа в утвърдена компания лидер в областта
  • Редовно месечно възнаграждение 1250лв./Бруто
  • Месечен бонус при постигнати резултати
  • Безплатно настаняване в квартири в района на завода
  • Ваучери за храна в размер на 200 лв.
  • Възможност за допълнителни часове
  • Ядене по време на
  • смяна поето от работодателя
  • 13-та заплата
КАНДИДАТСТВАЙТЕ
Информация за компанията
  • Общо обяви 1 Обяви
  • Местоположение България, София
  • Адрес ул.Димитър Пешев №4, 1528 София
Свържете се с нас

КОНТАКТИ

  • Адрес: гр. София, ул. Любляна 34
  • Тел: +359 876 501 901
  • И-мейл адрес: office@jobcenter.bg
  • Работно време: Понеделник – Петък: 8: 00ч. – 17: 00ч.

Последвайте ни:

ТЪРСЕНЕ НА РЕГИСТРИРАНИ КАНДИДАТИ