ОФИС АСИСТЕНТ

Основна информация

  • Вид работодател Агенция за подбор на персонал
  • Адрес Илиянско шосе
  • Заплащане 1400
  • Валута BGN
  • Вид на заетост Постоянна работа
  • Работно ниво Служители/Работници

За компания занимаваща се с отдаване под наем на компресори за промишлени цели базирана в гр. София, ул. Илиенско шосе, търсим да назначим отговорен и енергичен човек за позиция: Офис Асистент.

Изисквания:

  • Комуникативност, организираност, структурираност, гъвкавост, внимание към детайлите;
  • Отговорен и съобразителен, с умение самостоятелно да довежда до край и в срок разнородни административни задачи и дейности, ориентиран към бързо постигане на краен резултат;
  • Много добри компютърни умения (Word, Excel, Power Point, Outlook);
  • Основни технически умения;

Вашите отговорности:

  • Организира административната и техническата дейност в офиса
  • Oрганизира и синхронизира работния календар на фирмата
  • Посреща/изпраща клиентити
  • Организира събитията на компанията
  • Поема други административни отговорности.

Ние Ви предлагаме:

  • Възможност за придобиване на нови знания и ценен опит
  • Възможност за развитие и реализиране на креативни проекти и маркетингови инициативи
  • Атрактивно възнаграждение
  • Работа в динамична, приятелска и споделена атмосфера

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

КАНДИДАТСТВАЙТЕ
Абонамент за подобни позиции
Показване на 1–0 of 0 позиции
Информация за компанията
  • Общо обяви 1 Обяви
  • Местоположение България, София
Свържете се с нас

КОНТАКТИ

  • Адрес: гр. София, ул. Любляна 34
  • Тел: +359 876 501 901
  • И-мейл адрес: office@jobcenter.bg
  • Работно време: Понеделник – Петък: 8: 00ч. – 17: 00ч.

Последвайте ни:

ТЪРСЕНЕ НА РЕГИСТРИРАНИ КАНДИДАТИ